وکیل پاسداران نازنین افصحی


وکیل پایه یک دادگستری

نازنین افصحی

تخصص:

 • حقوقی: الزام به تنظیم سند، امور قراردادها، بیع، امور ملکی، اراضی، اوقاف، صلح،هبه، فسخ، انفساخ، زمین شهری، اراضی موات، تغییرکاربری اراضی، خسارات، انحصاروراثت، تسلیم مبیع، تقسیم ترکه ،ارث، اسناد تجاری، شرکتهای تجاری، اجاره، سرقفلی، کمسیون های شهرداری، ستاد فرمان، جهاد، دیوان عدالت اداری، ثبتی….
 • خانواده: طلاق توافقی در کمترین زمان، طلاق زوجه و زوج، مهریه، نفقه، تمکین، اجرت المثل، جهیزیه….
 • کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل، فروش مالغیر، تصرف عدوانی، تحصیل مال نامشروع، رابطه نامشروع، مشروبات، تهمت و افترا، جرایم منافی عفت، جرایم رایانه ای، افساد فی الارض، تخریب، موادمخدر، تصادفات، دیه اعضا، قتل، دیوان عالی…

تنظیم اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه و لوایح دفاعی، محاسبه دیه (قتل – اعضای بدن)، محاسبه مهریه به نرخ روز، محاسبه ارث، محاسبه تأخیر تأدیه دین و…

کارفرماوکیل پایه یک دادگستری نازنین افصحی
ایجاد توسطنویان پلاس
شماره تماس 09125576472
آدرسآدرس: تهران،نیاوران- ابتدای امیرسلیمانی- پلاک ٤- واحد ١٤

اقداماتی که در دفتر وکالت ایشان انجام می گردد:

 • وکالت تخصصی در پرونده های ملکی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پزونده شرکت های تجاری
 • وکالت در پرونده های کارگر و کارفرمایی و قراردادکار
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری
 • تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی
 • تنظیم دادخواست تحویل مبیع
 • تنظیم شکوائیه کلاهبرداری
 • تنطیم شکواییه انتقال مال غیر
 • مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین
 • مشاوره حقوقی و کیفری

نحوه جلب اعتماد موکلین توسط بهترین وکیل در شمال تهران

یک وکیل برای موفقیت در شغل و حرفه خود باید بتواند اعتماد موکلین خود را جلب نماید. در این صورت هم می تواند به شهرت برسد و هم از قبل آن به درآمد بیشتری دست یابد. اما برای رسیدن به این هدف باید تلاش کند در پرونده های خود به موفقیت رسیده و از حقوق موکل خود حمایت نماید. این نتیجه بدون داشتن مطالعات مستمر در زمینه های حقوقی و تلاش مستمر و پیگیر حاصل نخواهد شد.

حسن اخلاق و خوش برخورد بودن هم جزو موارد مهمی است که سبب جلب اعتماد و رضایت مردم می شود. از سوی دیگر، وکیل باید بتواند برای اثبات حق موکل خود تحقیقات لازم را انجام داده و مدارک و مستندات لازم را جمع آوری نماید. هنگامی که موکلین مشاهده می کنند وکیل برای کمک به آن ها از هیچ تلاشی فروگذار نیست، خود به خود به او اعتماد پیدا می کنند.

سابقه خوب و درخشان هم در زمینه کاری و هم در حوزه اخلاق سبب شناخته شدن وکیل خواهد شد. به همین دلیل هم هست که افراد برای انتخاب وکیل ابتدا به سابقه وی مراجعه نموده و آن را مورد بررسی قرار می دهند. پس وکیل برای جلب اعتماد مردم باید سعی نماید سابقه موفقی برای خود بسازد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

 

⭐ سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️میزان موفقیت 90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل بر اساس سختی پرونده

خوشبختانه در هر منطقه از تهران می توان وکلایی با تجربه و موفق در حوزه کاری حقوقی را پیدا کرد و امور و مشکلات حقوقی را به آن ها سپرد. اگر در منطقه شمال تهران زندگی می کنید و به جستجوی یک وکیل خوب و خبره هستید می توانید به لیست 10 تایی بهترین وکیل در شمال تهران که در این مقاله آورده شده است مراجعه کنید. تمامی این وکلا دارای تجربه و دانش بالایی در امور حقوقی هستند و می توانند بهترین و مفید ترین خدمات را برای شما داشته باشند.

به طور کلی مشکلات حقوقی همواره وجود داشته است خصوصا در شهر تهران، به دلیل جمعیت بالا و مشکلات عمده ای که وجود دارد بیشتر از سایر شهر های دیگر مشکلات حقوقی است بنابراین درخواست وکیل هم زیاد است. در تهران وکلای خبره و با تجربه ی زیادی وجود دارد که تخصص و مهارت بالایی هم دارند و در تمامی دعاوی به فعالیت می پردازند. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد که ویژگی های یک وکیل خوب را بشناسید و با تحقیقات و استفاده از منابع معتبر یک وکیل خوب و متبحر را انتخاب نمایید و امور حقوقی خویش را پیش ببرید.

بهترین وکیل پاسداران کیست؟

وکیل خوب در پاسداران برای حل پرونده های کیفری، حقوقی، خانوادگی، ثبتی و … باید اطلاعات کاملی داشته و به تمامی قوانین جدید آگاه باشد تا از این طریق از حق موکل خود دفاع کند. زمان انتخاب بهترین وکیل تهران لازم است به چند نکته توجه کنیم. در ابتدا وکیل پایه یک دادگستری را انتخاب کنیم تا اجازه حضور در تمامی دادگاه ها را داشته باشد و بعد وکیلی را انتخاب کنیم که در زمینه پرونده مورد نظر ما تجربه داشته و بتواند به راحتی از حق ما دفاع کند.

از طرف دیگر عدالت، صداقت، امانت داری و اطلاعات به روز از قوانین جدید، از دیگر معیارهایی است که می توانیم با در نظر گرفتن آن ها وکیلی کارکشته را برای پرونده خود انتخاب کنید. اگر دچار مشکل حقوقی یا کیفری شده اید، وکلای معرفی شده در این مقاله می توانند شما را راهنمایی کرده و به عنوان وکیل در دادگاه حاضر شوند.

پاسداران یکی از محله های شمال شرق تهران است که جمعیت زیادی در آن ساکن هستند. وکلای بسیاری در این منظقه فعالیت می کنند که حاذق و خبره هستند. ما در ادامه سعی داریم به معرفی تعدادی از وکلای پاسداران بپردازیم، برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلا در مجله حقوقی برترین وکیل ما را همراهی بفرمایید.

 

بهترین وکیل در پاسداران

افرادی که به دلایل مختلف با مشکلات حقوقی مواجه می شوند ممکن است از لحاظ روحی در شرایط بسیار بدی قرار گیرند و دچار مشغله فکری شوند. این استرس و اضطراب ناشی از مشکلات حقوقی به طور مستقیم زندگی شخصی هر فردی را درگیر می کند. در این شرایط یکی از دغدغه های افراد، پیدا کردن یک وکیل متخصص و خبره برای سپردن پرونده حقوقی اش است.

در واقع با سپردن پرونده حقوقی به یک وکیل کارآمد و متخصص در پاسداران، بیشتر مشکلات مراجعه کننده در این خصوص حل خواهد شد. وکیل با برگزاری مشاوره های کاربردی و اصولی، راه و روش های بسیار خوبی را به موکلش می دهد و او را راهنمایی می کند تا مشکلات حقوقی او را کاهش دهد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یا منطقه پاسداران، تمامی راه و روش های مربوط به دادگاه و دادسرا را به خوبی شناخته و تمامی مراحل کاری و اداری حقوقی موکلش را به خوبی و به طور صحیح انجام می دهد.

افرادی که با این شرایط روبرو می شوند، ناآگاه از قوانین حقوقی هستند زیرا قوانین حقوقی پیچیدگی های خودش را دارد و نیاز به یک فرد کاربلد و متخصص است تا این قوانین را درک کرده و تحصیلات خود را در این حوزه گذرانده باشد. از این رو قابل اعتماد ترین فرد که بتوان دلسوزانه تمامی امور و قوانین حقوقی را به او سپرد، یک وکیل خبره در کلیه امور حقوقی می باشد.

به طور کلی میزان نتایج مثبت یا منفی یک پرونده حقوقی، به وکیل بستگی دارد. وکیل می تواند در مدت زمان کمتری کلیه مشکلات پرونده را حل کرده و پرونده حقوقی موکل را به نتایج مطلوبش برساند و یا می تواند در مدت زمان خیلی بالایی، پرونده را با شکست مواجه کند که باعث مشکلات خیلی زیادی در این خصوص خواهد شد.

اهمیت مشاوره با وکیل

بعد از انتخاب وکیل، بهتر است تا با او یک جلسه مشاوره داشته باشید و او را بسنجید که آیا می تواند وکیل انتخابی شما باشد یا خیر. یکی از مهم ترین مواردی که باید در جلسه مشاوره مورد بررسی قرار گیرد، نحوه برقراری ارتباط با وکیل است زیرا قرار است در آینده جلسات زیادی با وکیل برگزار گردد و تعاملات زیادی با او داشته باشید بنابراین باید بررسی کنید که می توانید مشکلات خود را به راحتی با وکیل خود در میان بگذارید و یا با او احساس راحتی دارید.

برخی از افراد خانم یا آقا بودن وکیل انتخابی شان برایشان مهم می باشد و مثلا احساس می کنند با هم جنس خود بهتر می توانند ارتباط برقرار کنند. اگر این گزینه جزو موضوعات مهم است پس بهتر است تا به این نکته توجه بیشتری شود تا بعدها دچار مشکل نشوید.

در جلسه اولیه مشاوره، خلق و خوی وکیل خود را در نظر بگیرید که آیا وکیل دارای صبر و تحمل بالایی است یا به سوالات شما با صبر و حوصله پاسخ می دهد. همچنین تسلط کلامی و بیان خیلی خوب وکیل، تاثیر بسیار زیادی در موفقیت او خواهد داشت زیرا او قرار است در جلسات دادگاهی از شما و پرونده شما دفاع کرده و حق و حقوق شما را پس گیرد.

شاید تمامی این موارد چندان مهم به نظر نیاید ولی بر طبق تحقیقاتی که از موکلین صورت گرفته، تمامی موارد گفته شده، جزو موارد مهمی می باشد که باید به آن اهمیت داد زیرا همین موارد باعث مشکلاتی با وکیل خواهد شد و پرونده حقوقی نیمه کاره خواهد ماند. بنابراین توصیه می شود قبل از انتخاب و اخذ وکیل، تمامی موارد گفته شده را با دقت بسنجید و سپس اقدام کنید زیرا در وهله اول، همین موضوع مهم ترین و با اهمیت ترین قسمت اصلی پرونده حقوقی می باشد و در صورت انتخاب درست وکیل، تا انتهای پرونده، کلیات کار به درستی و اصولی پیش می رود و پرونده به نتایج موفقیت آمیزی توسط وکیل خواهد رسید.

وکیلوکیل نیاوران

وکیل تهرانوکیل سعادت آبادوکیل نیاوران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *