گروه وکلای ونداد


وکیل شهران

سعید نقدی

جناب آقای سعید نقدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری دارای مدرک ارشد جزا و جرم شناسی می باشند. ایشان همچنین به عنوان مدیر حقوقی شرکت پلیکا نوین و کارشناس حقوقی شرکت عمرانی ایران سازه نیز فعالیت می کند. آقای نقدی به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری در تهران و شهرستان ها فعالیت کرده و پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه خود ثبت کرده است. ایشان با سابقه کافی و درخشان در حوزه کیفری و ملکی به مراجعین خود مشاوره ارائه می دهند. یکی از مهم ترین افتخارات آقای سعید نقدی گواهینامه دوره حقوق کیفر اقتصادی و پولشویی است.

خدمات آقای سعید نقدی:

 • وکالت پرونده های خانواده: طلاق، طلاق توافقی، رجوع از هبه، توقیف اموال برای مهریه، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت، رفع توقیف اموال مهریه، ارث و وصیت و …
 • دعاوی کیفری و جرایم علیه اشخاص و اموال (قتل عمد و غیر عمد، تجاوز به عنف، تفخیذ، لواط، فروش مال غیر، جعل اسناد، خیانت در امانت، روابط نامشروع، آدم ربایی، کلاهبرداری، قاچاق کالا و ارز، جرایم جنسی، جرایم منافی عفت، دادسرای ارشاد، جرایم کلان اقتصادی ، اختلاس، تبانی در معاملات دولتی، رشا و ارتشا)
 • وکالت پرونده های ملکی: الزام به تنظیم سند رسمی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، فروش مال غیر، فک رهن، مشارکت در ساخت، اراضی ملی و اصل ۴٩ قانون اساسی، قراردادهای تجاری و …
کارفرماسعید نقدی
ایجاد توسطنویان پلاس
شماره تماس 09129739424

اقداماتی که در دفتر وکالت ایشان انجام می گردد:

 • وکالت تخصصی در پرونده های ملکی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پزونده شرکت های تجاری
 • وکالت در پرونده های کارگر و کارفرمایی و قراردادکار
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری
 • تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی
 • تنظیم دادخواست تحویل مبیع
 • تنظیم شکوائیه کلاهبرداری
 • تنطیم شکواییه انتقال مال غیر
 • مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین
 • مشاوره حقوقی و کیفری

بهترین وکیل شهران کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر شهران باعث شده است تا یافتن گزینه مطلوب از میان انبوه حقوقدانان کاری دشوار و پیچیده به نظر برسد. برای ارزیابی توانایی و مهارت وکلای مختلف لازم است معیارهایی را در نظر داشته باشیم تا با استفاده از آن ها بتوانیم به مقصود خود دست پیدا کنیم. بهترین وکیل شهران دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است و مجوز حضور در محاکم قضایی و رسیدگی به پرونده را به دست آورده است.

بهترین وکیل شهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری همواره تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری دارد و می تواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد. بهترین وکیل تهران همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل شهران سال های متمادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و توانسته در این زمینه تجربیات قابل اتکایی به دست آورد و در دعاوی مختلف به کار بگیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در پرونده های حقوقی و کیفری در شهران به شما مخاطبان ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده سوابق و تخصص آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید:

وکیل پایه یک دادگستری در شهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

شهران یکی از محلات قدیمی شمال شهر تهران به شمار می رود. از نظر قضایی این محله در حوزه شهر تهران قرار دارد و محاکم دادگستری شهر تهران برای رسیدگی به پرونده های ملکی این محله صالح هستند. از نظر قانونی وکیل در شهران کسی است که پروانه وکالت دادگستری معتبر داشته باشد. پروانه وکالت نیز به کسی اعطا می شود که در آزمون وکالت پذیرفته شده و دوره کارآموزی وکالت را سپری کرده باشد. وکلای دارای پروانه وکالت معتبر در شهران یا عضو کانون وکلای دادگستری یا مرکز وکلا و مشاورین حقوقی قوه قضاییه هستند.

علاوه بر دارا بودن پروانه وکالت، وکیل در شهران باید در شهر تهران اقامت داشته باشد و حوزه فعالیت وی در این شهر متمرکز باشد. در نتیجه وکلایی که پروانه وکالت آنها مربوط به خارج از استان تهران است، نمی توانند فعالیت خود را در منطقه فرمانیه یا به طور کلی شهر تهران متمرکز کنند. اگر به دنبال وکیل خوب در شهران هستید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

اهمیت انتخاب بهترین وکیل در شهران تهران

امروزه بخش قابل توجهی از زندگی اشخاص حقیقی و حقوقی را، پیگیری موضوعات قانونی در بر می گیرد. بدون تردید داشتن یک وکیل تلفنی کارکشته و ماهر برای وکالت در دعاوی دادگستری، شانس پیروزی را بسیار افزایش می دهد. بهترین وکیل درشهران تهران علاوه بر داشتن پروانه وکالت باید بر قوانین و مقررات مربوط به حوزه شهر تهران اطلاع کامل داشته باشد. فرقی ندارد موضوع پرونده چه باشد، با پیدا کردن وکیل خیابان شهران تهران و تنظیم وکالتنامه می توانید نمایندگی خود در انجام کلیه اعمال حقوقی را به وی سپرده و منتظر نتیجه باشید.

دفتر وکالت درشهران

برای پیدا کردن دفتر وکالت درشهران کافی است به سامانه کانون وکلای دادگستری مرکز و یا همچنین سامانه اینترنتی مرکز وکلا و مشاورین حقوقی قوه قضاییه وارد شوید. در سامانه های مذکور نشانی دفتر وکیل در شهران ذکر شده و نام وکلایی که در این محله دفتر دارند، قابل جستجو است. علاوه بر این امروزه موسسات حقوقی متعددی در سطح شهر تهران آماده ارائه خدمات حقوقی از جمله وکالت در دعاوی می باشند. با مراجعه به هرکدام از این موسسات و دفتر وکالت در تهران می توان تقاضای معرفی وکیل مناسب، وکالتنامه منعقد نمایید.

وکیل ملکی در شهران

یکی از موضوعات گسترده ای که ضرورت انتخاب بهترین وکیل در شهران را توجیه می کند، وقوع دعاوی و اختلافات ملکی در این محله است. بنابر قانون آیین دادرسی مدنی رسیدگی به دعاوی مربوط به اموال غیر منقول اعم از زمین، آپارتمان، ویلا، انبار و … در صلاحیت دادگاه عمومی و حقوقی شهرستان محل وقوع ملک خواهد بود. بنابراین دعاوی ملکی مربوط به شهران در دادگاه عمومی شهر تهران رسیدگی می شود. از جمله دعاوی که توسط وکیل ملک در شهران اقامه می شود، می توان به دعوی تخلیه ملک در عقد اجاره، دعوای الزام به تنظیم سند رسمی مالکیت و دعوای تصرف عدوانی اشاره داشت.

وکیل خانواده در شهران

مطابق با قانون حمایت خانواده، به دعاوی خانوادگی در دادگاه خانواده شهر محل اقامت زوج یا زوجه رسیدگی می شود. دادگاه خانواده از دو نفر قاضی مرد و زن تشکیل می شود، لیکن نظر قاضی زن مشورتی است و تصمیم گیرنده نهایی در مورد موضوع قاضی مرد (رئیس دادگاه) می باشد. در حقوق کنونی ایران نه تنها شرکت در دعاوی خانوادگی قابل وکالت دادن است، بلکه انعقاد عقد نکاح یا جاری ساختن صیغه طلاق نیز قابل وکالت دادن به دیگری است. وظایف وکیل خانواده در شهران بر حسب این که از سوی زن یا مرد انتخاب شده باشد، متفاوت است.

وکیل طلاق توافقی در شهران

یکی از دعاوی در صلاحیت دادگاه خانواده، دعوای طلاق توافقی است. وکیل طلاق توافقی در شهران به نمایندگی از زن و مرد یا یکی از آنها در دادگاه حقوقی دادخواست طلاق توافقی را مطرح می نماید. رسیدگی به دعوای طلاق توافقی در دادگاه خانواده مستلزم پرداخت هزینه دادرسی است. برای ارتباط با وکیل طلاق توافقی گروه حقوقی دادارمنش از طریق همین لینک اقدام فرمایید.

نکاتی مهم جهت یافتن بهترین وکیل در شهران

 • تحقیقات لازمه را در مورد وکلا انجام دهید و عجولانه و بدون آگاهی تصمیم نگیرید.
 • از افراد متخصص و آگاه در این زمینه مشورت و مشاوره بخواهید که بهترین وکلا را در منطقه شهران به شما معرفی کنند.
 • با صبر و حوصله پیش روید و تصمیمات عجولانه نگیرید
 • با توجه به میزان بودجه ای که برای اخذ وکیل خود در نظر گرفته اید، وکیل را انتخاب کنید
 • قبل از اخذ وکیل، از میزان حق الوکاله او مطلع شوید
 • به سابقه و تخصص وکیل انتخابی خود دقت کرده و در این خصوص حساسیت به خرج دهید
 • بهتر است قبل از اخذ وکیل انتخابی تان، با چند وکیل مشاوره داشته باشید
 • قبل از هر اقدامی و یا پیش از بستن قرارداد، با وکیل مورد نظر خود قرار ملاقات گذاشته و با او صحبت کنید
 • وکیل تان را با توجه به موضوع پرونده تان انتخاب کنید و بررسی کنید که وکیل انتخابی تان در زمینه موضوع پرونده تان تخصص داشته باشد
 • در مورد سوابق پرونده هایی که وکیل در گذشته انجام داده است، مطلع شوید و درصد موفقیت پرونده هایی را که بر عهده داشته است را در نظر بگیرید

مهم ترین وظایف بهترین وکیل در شهران

 • بهترین وکیل در شهران موظف است تا از لحظه ای که پرونده ی حقوقی را بر عهده گرفته تا انتهای آن، مسئول و نسبت به آن متعهد باشد
 • بهترین وکیل در شهران وظیفه دارد که هر چه را که در مورد اجرای وکالت نیاز است، به صورت کاملا قانونی انجام دهد
 • باید به حریم خصوصی و شخصی دیگران تجاوز نکند و رازدار و امانتدار موکلش باشد
 • تمام اقداماتی را که در پرونده انجام داده است را به موکلش گزارش دهد و او را در جریان انجام کارهای حقوقی پرونده اش قرار دهد
 • پیگیری به موقع و مداوم را جزو کارهای اصلی خود قرار داده و به جزییات پرونده دقت داشته باشد
 • پیگیری تمامی امور پرونده، تهیه نامه، پیش نویس، قرارداد، وکالت نامه و تمامی موارد از این قبیل، به عهده او می باشد
 • وکلا باید به قوانین دادگاه احترام بگذارد و مراحل کاری پرونده موکل را بر طبق قانون و نه بر خلاف قانون انجام دهند
 • دفاع از حق و حقوق موکل، از دیگر وظایف مهم وکیل محسوب می شود و باید تلاش کند تا حق تضییع شده موکلش را باز پس گیرد.
 • برگزاری مشاوره های حضوری یا غیر حضوری با موکل و راهنمایی او در جهت پیشبرد انجام کار، از دیگر وظایف وکیل به حساب می آید.

وکیل

بهترین وکیل ارومیهبهترین وکیل اصفهانبهترین وکیل تبریزبهترین وکیل رشتبهترین وکیل ساریبهترین وکیل شیرازبهترین وکیل قزوینبهترین وکیل قمبهترین وکیل کرمانشاهوکیل اسلامشهروکیل اهوازوکیل تهرانوکیل سعادت آبادوکیل سمنانوکیل شاهرودوکیل شهرانوکیل فوریوکیل کرمانوکیل نیاوران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *