وکیل گرگان

بابک چمنی وکیل پایه یک دادگستری گرگان

عضو کمیسیون معاضدت کانون

کارشناس ارشد حقوق ثبت اسناد و املاک

تخصص:

 • حقوقی: الزام به تنظیم سند، امور قراردادها، بیع، امور ملکی، اراضی، اوقاف، صلح،هبه، فسخ، انفساخ، زمین شهری، اراضی موات، تغییرکاربری اراضی، خسارات، انحصاروراثت، تسلیم مبیع، تقسیم ترکه ،ارث، اسناد تجاری، شرکتهای تجاری، اجاره، سرقفلی، کمسیون های شهرداری، ستاد فرمان، جهاد، دیوان عدالت اداری، ثبتی….
 • خانواده: طلاق توافقی در کمترین زمان، طلاق زوجه و زوج، مهریه، نفقه، تمکین، اجرت المثل، جهیزیه….
 • کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل، فروش مالغیر، تصرف عدوانی، تحصیل مال نامشروع، رابطه نامشروع، مشروبات، تهمت و افترا، جرایم منافی عفت، جرایم رایانه ای، افساد فی الارض، تخریب، موادمخدر، تصادفات، دیه اعضا، قتل، دیوان عالی…

تنظیم اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه و لوایح دفاعی، محاسبه دیه (قتل – اعضای بدن)، محاسبه مهریه به نرخ روز، محاسبه ارث، محاسبه تأخیر تأدیه دین و…

کارفرما وکیل بابک چمنی
ایجاد توسطنویان پلاس
شماره تماس 09111770901
آدرسگرگان خ بهشتی نبش بهشت 13 مجتمع تلسکوپ (طبقه فوقانی دفتر خدمات قضایی) واحد 206

اقداماتی که در دفتر وکالت ایشان انجام می گردد:

 • وکالت تخصصی در پرونده های ملکی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پزونده شرکت های تجاری
 • وکالت در پرونده های کارگر و کارفرمایی و قراردادکار
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری
 • تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی
 • تنظیم دادخواست تحویل مبیع
 • تنظیم شکوائیه کلاهبرداری
 • تنطیم شکواییه انتقال مال غیر
 • مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین
 • مشاوره حقوقی و کیفری

پیدا کردن بهترین وکیل در گرگان، نیازمند زمان می باشد تا بتوان به یک وکیل خوب و خبره در انجام امور حقوقی اعتماد کرد. همچنین استفاده از منابع معتبر، می تواند به شما در جهت جستجوی یک وکیل خوب و مجرب کمک کند. برای انتخاب و اخذ وکیل، نیاز است تا تحقیقات لازمه را انجام دهیم و عجولانه تصمیم نگیریم به دلیل اینکه انتخاب درست وکیل، جزو ضروری ترین کار ها در امور حقوقی و در هنگام مواجه شدن با پرونده های حقوقی در زمینه های مختلف است تا نتایج ارزشمند و مطلوبی را بدست آورد.

انتخاب یک وکیل بدون تحقیقات، می تواند موجب پشیمانی در آینده گردد و ممکن است وکیلی را انتخاب کنید که در امور حقوقی تجربه خوبی نداشته باشد و کاربلد نباشد. بنابراین سبب می شود تا با مشکلاتی روبرو شوید و ضرر و زیان هایی را متحمل شوید بنابراین توصیه می شود اگر دچار مشکل حقوقی شده اید، انتخاب و اخذ وکیل را با وسواس بیشتری انتخاب نمایید و نسبت به این موضوع بی اهمیت نباشید.

سایت وکیل از ما، به معرفی بهترین وکلا در شهر های مختلف ایران پرداخته است تا در هر شرایط و در هر شهری که ساکن باشید، در مدت زمان کمتری وکیل خود را انتخاب و اخذ نمایید. در این مقاله هم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در گرگان پرداخته ایم که همگی آن ها، دارای تجربیات خوب وکالتی هستند و بسیار در کار و حرفه خودشان موفق می باشند پس می توان به آن ها اعتماد کرده و صفر تا صد امور حقوقی خود را به آن ها سپرد.

 

✔️ سطح وکیل: ✔️ وکیل پایه یک دادگستری
✔️ تخصص: ✔️ ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
✔️ خدمات: ✔️ مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: ✔️ %95 موفقیت پرونده ها
✔️ هزینه وکیل: ✔️ بر اساس سختی پرونده

بهترین وکیل گرگان کسی است که فارغ التحصیل رشته حقوق و یا فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه های کشور می باشد و پس از آن در آزمون وکالت که به صورت سالانه برگزار می شود، شرکت کند. دانش آموخته رشته حقوق پس از قبولی در آزمون وکالت می تواند به عنوان وکیل پایه دو به صورت محدود به کار وکالت مشغول شود؛ اما لازم است که دوره کار آموزی دو ساله خود را به پایان برساند و به اخذ درجه وکیل پایه یک دادگستری به صورت قانونی و بدون محدودیت به ارائه خدمات وکالتی مشغول شود.

انواع وکالت

هنگامی که فردی برای در اختیار گذاشتن برخی از امور خود به دنبال وکیل می گردد، پس از انتخاب وکیل مورد نظر و برگزاری جلسه مشاوره لازم است طی قراردادی وکالت امور را به بهترین وکیل گرگان بسپارد. انواع وکالت نامه در دفاتر رسمی تنظیم می شود و می تواند در سه دسته طبقه بندی شود که انواع آن به شرح ذیل می باشد:

وکالت مدنی: وکالت مدنی نوعی از وکالتی است که موکل برای فروش املاک، فسخ طلاق و یا اجاره نامه به وکیل داده می شود تا او با اختیاری که دارد به ادارات مختلف مراجعه کند و وظیفه محوله را انجام دهد.

وکالت قضایی: وکالت قضایی را تنها بهترین وکیل پایه یک دادگستری در گرگان می تواند بر عهده بگیرد. بهترین وکیل در ایران که جزو وکلای پایه یک دادگستری می باشد، می تواند در مراجع قضایی پرونده های حقوقی و کیفری را پیگیری کند و باعث پیروزی موکل خود در دعوای پیش آمده شود.

وکالت با واسطه: وکالت با واسطه به نام وکالت مع الواسطه شناخته می شود؛ در این مورد یک فرد به شخص دیگری وکالت انتخاب وکیل را می دهد که به آن حق وکیل می گویند.

بهترین وکیل گرگان کیست؟

وکیل خبره در گرگان، دارای وظایف مختلفی است که یکی از مهم ترین آن ها ارائه ی مشاوره کاربردی و درست به موکل می باشد. او همیشه بهترین، سریع ترین و کم هزینه ترین راه را برای حل مشکل موکل پیشنهاد می دهد. همواره واقعیت را بیان می کند و امید واهی به موکل نمی دهد. از دیگر وظایف وکیل خوب در گرگان، جلب رضایت موکل می باشد و اینکه هزینه حق الوکاله منصفانه در نظر بگیرد.

هر روز شاهد پیشرفت های زیاد تکنولوژی هستیم این عامل باعث شده که مردم در مسائل مختلف زندگی و کار خود با پیچیدگی هایی روبه رو شوند، از طرفی دیگر کمبود اطلاعات در زمینه های قضایی و حقوقی موجب مشکلات مختلف می شود، در این صورت استفاده از بهترین وکیل گلستان احساس می شود.

دفتر وکالت

وکیل گرگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *